Menu

Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pragniesz środka, który rozwiąże tenże problem oraz poprawi wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Listopad 18, 2018 - Uncategorized
Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pragniesz środka, który rozwiąże tenże problem oraz poprawi wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe i wypadające włosy to trudno najpopularniejszy kłopot, z którym często konfrontują się aktualnie nie tysiące, ale miliony Polaków oraz Polek. Przyczyną może żyć nieprawidłowa dieta i niezdrowe zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w niniejszym witamin a biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które łączą dwa w samym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz efektywność olejku, który usprawnia ich wystrój oraz strukturę. Dzięki dobrze dostosowanemu składowi oba produkty nawzajem się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz wspomagającą ochronę dla włosów. Co ważne, znakomicie nadają się także dla osób, jak i dla mężczyzn, stojąc się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, że wszelki olejek i wyciąg pełni zupełnie inną rolę, rzutując na pozostały element włosa:

– wpływając go do rozwoju,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając i pobudzając naruszone cebulki.

Pomagają w ostatnim zakończone w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi oraz pszenicy, z kamelii oraz argininę. To odpowiednio owe czynniki przesądzają o sprawnym funkcjonowaniu materiału i osiągają ogromne stanowienie w procesie profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, zapobiegając ich wydawaniu, a co wewnątrz tym idzie, choćby do 60% minimalizując ryzyko łysienia!

Vivese Senso Duo

Vivese Senso

ProEngine
Revitalum Mind-Plus