Menu

Stylizacja świąteczna: w odcieniach choinki.

Lipiec 26, 2014 - Uncategorized

Ciemna zieleń, nasycona purpura także połyskujące srebro i złoto to kolory najczęściej kojarzone ze świętami. Stylizacja okolicznościowa także jest utrzymana w tonacjach z gwiazdkowej palety.
Stylizacja okolicznościowa bazuje na czerwonej sukience obszytej czarną koronką. Pas i biodra podkreśla efektowna kokardka, a dekolt wykrojony w wzór serca zwraca uwagę na piersi. Sukienka bywa erotyczna, ale nie odkrywa zbyt wiele, a dzięki bezpiecznej długości za kolana podkreśla najbardziej zgrabne części nóg
Utrzymując się w atmosferze choinkowych akcentów, jako uzupełnienie polecamy intensywnie zielone buty na obcasie wyszywane cekinami w tym samym barwie i ozdobione oszałamiającą wstążeczką – dzięki nim bez wątpienia zrobisz furorę na familijnym spotkaniu.
Do barw choinki oraz śniegu nawiązuje także biżuteria.
etno-297x417
Polecamy zestaw łączący śnieżne i zielone cyrkonie, składający się z owalnych kolczyków i pierścionka w posrebrzanej oprawie. Cyrkonie staną się zamiennikiem dla szmaragdów, czyli popularnych, zielonych kamieni. Stylizacja świąteczna ma również niewielką kopertówkę – w tym przypadku proponujemy czarne, skórzane pudełeczko ozdobione srebrnym, ażurowym wzorem. Stylizację w odcieniach choinki obowiązkowo powinna uzupełnić karminowa pomadka I wyrazisty manikiur w jednakowym odcieniu lub tonacji połyskującej zieleni.
tekst dostepny na stronie http://e-modnisia.com.pl/pol_m_Sukienki-_Sukienki-wieczorowe-194.html