Menu

Moda wczoraj oraz dziś

Maj 28, 2015 - Uncategorized

Nadwaga, w szczególności pośród pań, w żadnym przypadku nie jest wskazana – przecież niemalże każda z kobiet pragnie wyglądać w bardzo atrakcyjny sposób. Byłoby najdogodniej, gdyby ukrywanie wagi za pomocą ubrań nie miało w żadnym razie miejsca, przecież lepsza możliwość to zabranie się wreszcie za własną osobę, zgubienie niepotrzebnych kilogramów, lecz to zapewne jasne, że nie we wszystkich przypadkach jest to realne. Z tego powodu bez dwóch zdań należy starać się ubierać tak, aby nie pokazywać tłuszczu na nogach, dużej pupy czy wypukłych bioder.
http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie_Sandaly-277.html

Najważniejsza rzecz to luźne ubrania, które nie przylegają zbytnio do naszego ciała. Wszelkiego rodzaju obcisłe bluzki czy spódnice prezentują się naprawdę seksownie, ale wyłącznie wtedy, kiedy sylwetka jest bez zarzutu. Naturalnie jest sporo kobiet bez kompleksów, które ubierają się tak jak pragną, lecz w tej chwili trzeba się skupiać na tych paniach, które być może nie tyle mają kompleksy, co po prostu nie chcą wszystkiego odkrywać. Zatem na pewien okres czasu należy umieścić bardzo głęboko w szafach obcisłe ubrania, ponieważ nie będą już nam potrzebne w najbliższych tygodniach.

Wielokolorowe ubrania to także świetny pomysł. Co jak co, ale brązowa spódniczka, czarne buty oraz powiedzmy biała bluzka autentycznie nie są odpowiednią kombinacją, ponieważ najzwyczajniej w świecie powodują we wszystkich przypadkach nieciekawy skutek. To znaczy prezentujemy się dużo grubiej niż jest to w świecie rzeczywistym. W przypadku obuwia nie liczy się tyle kolor, co najzwyczajniej obcas. Czyli warto unikać sandałów, butów na niskiej podeszwie – nie dość, że zabierają nam cenne centymetry, to jeszcze w znacznym stopniu pogrubiają. Dużo bardziej odpowiednie są http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie-251.html
w przypadku naszej osoby buty z obcasem.