Menu

Wszystko o męskosci

Marzec 13, 2015 - problemy z potencją
Wszystko o męskosci

Young happy couple in bed

Seks może sprawiać ból

Stosunek, który przeważnie sprawia przyjemność, czasami może być dla mężczyzny dość bolesny. Jest tak wtedy, kiedy chorujesz na 1 z 5 chorób. Poznaj przyczyny, które mogą przemienić twoją przyjemność w koszmar.

Tych pięć przyczyn to: zakażenie dróg moczowych, drożdżyca genitaliów (nazywana też kandydozą, cialis rodzaj infekcji grzybicznej), opryszczka narządów płciowych, zapalenie prostaty i choroba Peyroniego. Wszystkie te choroby można leczyć farmakologicznie, zazwyczaj lekami na receptę, przepisywanymi przez lekarza. Znane są także domowe sposoby leczenia niektórych z nich.

Zapewne wszyscy faceci lubią stosunki seksualne, ale tych kilka chorób może spowodować, iż twoja przyjemność zamieni się w koszmar. Trzeba więc wiedzieć trochę więcej o tych schorzeniach oraz o metodach leczenia ich, jeżeli już cię będą dotyczyły.

Infekcja dróg moczowych

Kiedy drogi moczowe zostaną opanowane przez bakterie, to zaczynasz chorować na zakażenie dróg moczowych. Nieleczone zakażenie dróg moczowych może zainfekować nerki oraz spowodować nieodwracalne ich zniszczenie. Większość zakażeń dróg moczowych rozpoczyna się od zaatakowania cewki moczowej, a więc swoistego kanału, przez który wydalasz mocz tania kamagra z pęcherza moczowego. Zarazki, które powodują zakażenia, zazwyczaj gnieżdżą się się w jelicie grubym oraz są też w stolcu. Twoje szanse na zainfekowanie dróg moczowych są większe, jeżeli wypijasz zbyt mało płynów, lub jeśli chorujesz na cukrzycę. Przyrost gruczołu krokowego lub kamienie nerkowe także zwiększają prawdopodobieństwo zakażenia dróg moczowych.