Menu

Trzy rady dla mających kłopoty z erekcją

Czerwiec 12, 2015 - problemy z potencją 

      Najbardziej
istotne
jest to, aby w razie jakichkolwiek problemów z męskością nie lamentować przesadnie. To w końcu nie jest koniec świata. Po czterdziestce to normalne, że można napotkać na tego typu problemy leżąc w łóżku. Jednakowoż na szczęście skuteczne metody, dzięki to którym możemy nareszcie wrócić do sprawności łóżkowej.

 

 

1) Trzeba zmienić w radykalny
sposób
dietę. Bardzo możliwe, że zwykliśmy jadać za dużo niezdrowego jedzenia, w dodatku spożywamy hektolitry niezdrowego picia, nie mówiąc już o nadużyciu alkoholu. Wszelkie nawyki możemy jakoś zmienić, tylko wydaje się nam, iż to niezmiernie ciężkie do zrealizowania. Przykładowo moglibyśmy zastąpić niezdrowe piwo wytrawnym winem, kebab czerwonym
mięsem,
zaś chociażby chipsy marchwią lub owocami.

 

2) Zrezygnowanie z palenia
papierosów
. Papierosy nie tylko są w stanie
spowodować
raka oraz choroby serca, lecz także poważne problemy z erekcją. Nie mówiąc już o tym, że nawet gdy potencja będzie, to tak czy siak nie będzie za wielu sił na to by zaspokoić własną kobietę.

 

3) Powiększenie poziomu własnego testosteronu to
coś bardzo istotnego. Jesteśmy facetami, więc powinniśmy być męscy. To oczywiste, że trudno dorównać ideałowi kobiet, lecz już nawet typowe pójście na świeże powietrze, na słońce, może znacznie podwyższyć testosteron.

 

 

I to nie są naturalnie wszystkie nakazy, których należy starać się
przestrzegać,
leczbez dwóch zdań niezłym początkiem.

 

cialis
kamagra zel