Menu

Sposoby na mocniejszy wzwód

Marzec 14, 2015 - problemy z potencją
Sposoby na mocniejszy wzwód

avatar_99_page

O ile zależy ci na silniejszej erekcji, musisz systematycznie ćwiczyć

Przemieszczaj się pieszo i podskakuj w zamian jazdy taksówką

Jeśli zależy ci na silniejszej erekcji, powinieneś systematycznie trenować. Poprawa ogólnego stanu twojego zdrowia oraz kondycji wpłynie zdecydowanie dodatnio na stan zdrowia twojego członka. Eksperymenty dowodzą, że mężczyźni, którzy przechodzą codziennie 3 kilometry, mają pięćdziesiąt procent mniej kłopotów ze wzwodem w porównaniu viagra cena do mężczyzn, którzy preferują siedzący tryb życia. Tamowanie się żył jest jedną z istotnych przyczyn braku wzwodu. Tętnice działają na najlepszym poziomie tylko wtedy, gdy się regularnie ćwiczy. Nie ma potrzeby na starcie realizować wszystkich skomplikowanych ćwiczeń członka, żeby pomóc mu pozostawać we wzwodzie jak najdłużej. Niezmiernie łatwe ćwiczenie, jak przechadzka zamiast zamawiania taksówki na małe dystanse już wystarczą, aby wywołać widzialną różnicę szybko i w wygodny sposób. Potocznie mówiąc, aby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się na pocztę.

Jak pomaga ziewanie?

Gdy ziewasz, to naprawdę możesz mieć erekcję. Dzieje się tak dlatego, że zarówno ziewanie jak i wzwód są wynikiem istnienia nietrwałego, jednak bardzo aktywnego biologicznie związku chemicznego, nazywanego tlenkiem azotu. Kiedy związek ten zostanie już uwolniony w mózgu, ma jakby przed sobą dwie drogi: może przesunąć się do ust albo do członka. Nigdy nie czułeś małego drżenia tam na dole podczas ziewania? Jest to efekt tego, iż tlenek azotu powędrował zarówno do ust jak i okolic penisa. Zacznij więc częściej ziewać oraz uwalniać więcej tlenku azotu dla silniejszej erekcji. Tylko nie przesadzaj z tym ziewaniem w pracy, bo cię wezmą za lenia.

Śpij długo i dobrze

Po seksie twój członek jest na ogół wyczerpany. Musi wypocząć. Tym samym niezmiernie istotne jest, abyś zażył tyle snu, ile tylko będzie możliwe. W czasie odpowiedniego snu zdrowy mężczyzna doświadcza pięciu-sześciu erekcji, ale niekoniecznie jest to sytuacja do wykorzystania z partnerką. W ten sposób twoje ciało raportuje ci, że twój członek jest potencja zdrowy oraz przygotowany do ponownego użycia. Twój członek “ładuje się” podczas snu. A więc dla mocnej oraz zdrowej erekcji, zdrowy i długi sen jest niezmiernie ważny.