Menu

Skąd się biorą problemy z erekcją?

Grudzień 23, 2014 - problemy z potencją
Skąd się biorą problemy z erekcją?

problemy-z-potencja-7-przyczyn-problemu-z-potencja
Jak mówią statystyki kłopot ze wzwodem występuje raz na pięć stosunków, tym samym można przyjąć, że może się to przydarzyć co najmniej raz w karierze seksualnej każdego faceta. Dowiedziono, że podstawy zaburzeń erekcji mogą być różnorodne, inne w przypadku kochanków w wieku lat dwudziestu, a inne u sześćdziesięciolatka.
Erekcja następuje w chwili pobudzenia ośrodka erekcji, który znajduje się w rdzeniu kręgowym. Prącie napełnia się krwią, dochodzi do wzwodu. Problem z erekcją ma miejsce, gdy wzwód nie następuje w ogóle lub nie utrzymuje się na tyle długo, by można było odbyć zwykły stosunek. Można mówić o rzeczywistym problemie z erekcją, kiedy komplikacja następuje przynajmniej w 3/4 prób i utrzymuje się to przez długi czas. Jednorazowa niedyspozycja nie musi wskazywać na problemy z potencją. Poniżej prezentujemy najczęstsze przyczyny kłopotów ze wzwodem.
1.Stres i zmęczenie. W sytuacji, gdy spędzamy większość dnia podczas pracy oraz żyjemy jedynie i wyłącznie pracą, pod koniec dnia możemy nie posiadać siły ani humoru na zbliżenia. Należy wtedy zatroszczyć się o niwelowanie sytuacji stresowych, relaks tani cialis oraz normalne podejście do obowiązków w pracy.
2.Zaburzenia naczyń krwionośnych. Jeżeli w naczyniach krwionośnych zaczynają tworzyć się zaburzenia miażdżycowe, krew musi przedostawać się przez tętnice z dużym trudem. Może to być przyczyną zbyt małego napływu krwi do penisa i brak lub niepełny wzwód.
3.Nikotyna. Z badań przeprowadzonych przez specjalistów dokładnie wynika, że wypalanie pojedynczej paczki dziennie aż u 75% osób doprowadza do impotencji. Prócz komplikacji z potencją nikotyna wpływa na mniejszą produkcję plemników, a także ich słabszą ruchliwość.

tekst dostepny na stronie tania levitra