Menu

Przyczyny niepełnej erekcji

Styczeń 8, 2015 - problemy z potencją
Przyczyny niepełnej erekcji

2020-4611-ico-wu.jpg

Kłopoty z potencją są intymnym problemem. Siłą rzeczy potencja dla wielu jest symbolem ich męskości. To sprawia, iż panowie nie tylko nie pragną (nie umieją) mówić o tym problemie, ale nawet sami nie uznają go za rzeczywistość. Zaburzenia erekcji to poważny test dla każdego faceta. Mimo to mężczyźni powinni zrozumieć, że są to dolegliwości do wyleczenia. Wystarczy pokonać wstyd i odwiedzić seksuologa. Zwiększenie erekcji jest możliwe.
1. Przyczyny zaburzeń wzwodu
Kłopoty z potencją, zaburzenia ejakulacji to niezwykle częste dolegliwości. Spotykają średnio 10 procent męskiej populacji. Problem wzmaga się, gdyż powiększają się czynniki powodujące zaburzenia wzwodu. Odnotowuje się rosnącą ilość zachorowań na
potencja cukrzycę, schorzenia układu krążenia oraz depresje. Zaburzenia wzwodu mogą dotykać mężczyzn w każdym wieku. Różne będą przyczyny tych problemów.

U młodych panów, to jest przed trzydziestką problemy najczęściej będą spowodowane podłożem psychologicznym. U mężczyzn w sile wieku zaburzenia mogą być wynikiem niektórych dolegliwości. Zaburzona erekcja albo jej brak mogą być wywołane schorzeniami układu krążenia.
tekst dostepny na stronie tadalis