Menu

Łatwe? To do roboty, a raczej do łóżka!

Luty 25, 2015 - problemy z potencją
Łatwe? To do roboty, a raczej do łóżka!

Apetyt seksualny zależy przede wszystkim od naszego nastawienia – jeżeli mamy motywację do podjęcia zbliżenia, daje nam ono satysfakcję, czujemy się atrakcyjni, bezpieczni (tak, tak, to istotne nie tylko dla dziewczyn!), cenieni przez partnerkę a sama działalność seksualna jest zgodna z naszymi upodobaniami, prawdopodobnie nic nie stanie na przeszkodzie żeby czerpać z niej jak największą satysfakcję. Jednakże popęd seksualny, choć jest kwestią ducha, uwarunkowany jest także od dyspozycji ciała. tadalis
Toteż poza zadbaniem o odpowiednią oprawę zbliżenia, należałoby 6749-6607-ico-wu.jpgprzygotować wcześniej swój organizm, żeby sprostał zadaniom, jakie chcemy przed nim postawić. Podstawa to sen, ruch, zdrowa dieta i odrzucenie używek (spożywanie zbyt dużej ilości kawy czy piwa działa niezmiernie ujemnie na możliwości erekcji, nie ma też odpowiedniej liczby wypalanych papierosów – każda liczba szkodzi twojej sprawności seksualnej!).

Poza wypunktowanymi w artykule sposobami, każdy z nas mógłby podać kilka własnych, które sprawiają, że ochota na seks wzrasta. Czy jest to nasz ulubiony typ odpoczynku, masaż, kąpiel; kosztowanie smacznego i wymyślnego jedzenia: miło oraz sielsko albo żywiołowo i ekscytująco spędzony dzień, oczekiwanie na realizację fantazji seksualnej uzgodnionej uprzednio z partnerką… Bez znaczenia jaki mamy sposób na odprężenie się i spędzanie czasu tu i teraz z partnerem/partnerką, kluczowe jest żeby go nie zaniedbywać!
wiecej tutaj kamagra