Menu

Dlaczego ci się nie chce uprawiać seksu?

Marzec 13, 2015 - problemy z potencją
Dlaczego ci się nie chce uprawiać seksu?

indeks1

Dlaczego ci się nie chce uprawiać seksu?

Brak zainteresowania seksem u facetów to nie to samo, co problemy ze wzwodem lub impotencja. Mężczyźni, którzy cierpią na zbyt niskie libido lub nawet jego brak, są w stanie uzyskać erekcję, nawet, jeśli stracili całkowicie zainteresowanie seksem.

Brak zainteresowania seksem u facetów może wynikać z bardzo rozmaitych powodów, które obejmują zarówno kłopoty fizyczne i psychiczne. Te pierwsze to zwykle choroba alkoholowa, uzależnienie od narkotyków, otyłość, anemia, niski poziom testosteronu, cukrzyca albo efekty uboczne niektórych leków.

Pośród psychicznych przyczyn niskiego libido ewentualnie wręcz jego zaniku wymienia się depresję, stres, utajony homoseksualizm oraz problemy w związku. Niskie
viagra libido może też wystąpić u niektórych mężczyzn z powodu zahamowań związanych z traumatycznymi przeżyciami w wieku dziecięcym.

Stres

Większa część mężczyzn doznaje stresu na skutek trudów zawodowych lub problemów w związku bądź w rodzinie. Może to skutkować dużym obniżeniem libido. Niezależnie od przyczyn stresu, organizm człowieka ma naturalną tendencję do reagowania na niego przygotowaniem do walki albo ucieczki. Z tego powodu wytwarza hormony takie jak kortyzol i adrenalina, które w naturze mają zachęcać go do działania. Trudno jednakże po otrzymaniu reprymendy od szefa zacząć z nim bójkę lub brać nogi za pas, dlatego przeważnie dławimy tę naturalną reakcję, powodując, że nasilona energia oraz napięcie nie znajdują ujścia. Jeśli przez długi czas trwasz w podobnej sytuacji nie próbując rozładować swojego stresu, musisz liczyć się z pojawieniem się jego skutków zdrowotnych, w tym problemów seksualnych, takich kamagra tanio jak brak popędu płciowego lub brak zainteresowania seksem.