Menu

Bicze wodne i hydroterapia na potencję- czesc 2

Styczeń 7, 2015 - problemy z potencją
Bicze wodne i hydroterapia na potencję- czesc 2

impotencja1

Akupresura to zabiegi polegające na dotykaniu pewnych miejsc na stopach. U panów należy naciskać na nerwy zamieszczone na piętach. Należy zgiąć nogę w kolanie i stanowczo uciskać pięty. Uciskanie należy rozpocząć od delikatnych muśnięć i stopniowo regulować moc nacisku. Każdą piętę trzeba pobudzać przez około 5 minut.
Panie mocniej reagują na dotykanie miejsc zlokalizowanych wzdłuż kręgosłupa lędźwiowo-krzyżowego, w odległości trzech cm od kręgów. Dotykanie tych punktów jest doskonałym sposobem na rozpoczęcie łóżkowych zabaw. Panie mogą się odwdzięczyć masowaniem punktu tuż nad włosami łonowymi swojego kochanka. Rozbudzą w ten sposób penisa. Dzięki prostym masażom pożycie łóżkowe viagra taniomoże być bardziej udane.
Na uszach zlokalizowane są receptory, które tak samo jak te umieszczone na stopach odpowiadają za wywołanie reakcji seksualnych. Uciskanie tych miejsc wzmacnia funkcjonowanie narządów płciowych. Taki masaż może ciekawie wpłynąć na problemy z potencją.
Masaż uszu nie może trwać więcej niż pięć minut. Jeśli kochankowie chcą spróbować uciskania konkretnych receptorów, to trzeba wybrać się do lekarza lub specjalisty medycyny naturalnej – oni wskażą dokładnie, które miejsca należy uciskać i w jaki sposób.
tekst dostepny na stronie tania kamagra