Menu

Stylizacja elegancka: klasyka z błyskiem.

Lipiec 26, 2014 - moda
Stylizacja elegancka: klasyka z błyskiem.

Biała bluzka oraz czarna spódnica to zestaw kojarzony raczej klasycznie, ale nie musi tak pozostać. Stylizacja elegancka w duchu uczelnianego mundurka nabiera dorosłego charakteru dzięki szykownym materiałom i ozdobom.
W takowym komplecie biała bluzka ma klasyczny, dopasowany krój oraz jest zapinana na guziki, bo skrzydełka kołnierza nie są typowo wygięte, lecz proste oraz postawione, co od razu dodaje koszuli elegancji. Stylizacja wyrafinowana została podkręcona skórkową, ołówkową spódnicą, która zastępuje klasyczny fason z materiału. Takowa tkanina daje jej trochę ekstrawaganckiego stylu oraz przekonuje, iż zakładająca ją panna jest pewna swojej wartości.
Stylizacja elegancka nie byłaby pełna bez czółenek na szpilce. My proponujemy połyskujące, srebrne szpilki o trendy, mocno wykrojonym kroju i z geometrycznym, wydłużonym czubkiem przykrywającym stopę po skosie. Oryginalne buty nadają ton kolejnym dodatkom. Szyję zdobi kunsztowny naszyjnik na łańcuszku, który ozdabia mnóstwo łączonych ze sobą błyskotek. Połyskujące ozdoby dostrzegalne zza połów koszuli nie popsują stylizacji, lecz zwrócą uwagę. Na przegub ręki proponujemy delikatny, srebrny zegarek na bransolecie ozdobionej przez szkiełka znajdujące się przy kopercie. Kopertowa torebką w stylu color-blocking łączy czerń z szarością i można ją nosić w dłoni lub na pasku.
flower-power-297x246
Ogólnie elementy eleganckiej stylizacji łącznie z linkami do sklepów umieszczone są w galerii – kliknięcie w nazwę danej rzeczy przekierowuje na stronę produktu.
tekst dostepny na stronie www.e-modnisia.com.pl/pol_m_Torebki-180.html