Menu

Jak wyszczuplić kobiece ciało poprzez dobrze dobraną garderobę?

Maj 28, 2015 - moda

Nadwaga, zwłaszcza wśród kobiet, w żadnym razie nie jest czymś wskazanym – w końcu niemal każda przedstawicielka płci pięknej chciałaby prezentować się korzystnie. Byłoby najdogodniej, gdyby skrywanie wagi za pomocą ubrań nie miało w żadnym razie miejsca, w końcu lepsza możliwość to wzięcie się wreszcie za swoją osobę, zgubienie niepotrzebnych kilogramów, ale to chyba coś typowego, że nie w dosłownie każdym przypadku jest to realne. Dlatego też bez wątpienia trzeba starać się ubierać w taki sposób, aby nie pokazywać tłuszczu na udach, dużych pośladków bądź wypukłych bioder.
http://love-love24.com.pl/pol_m_Torebki-141.html
Najważniejsza rzecz to luźne wdzianka, które nie przylegają za bardzo do ciała. Najróżniejsze obcisłe bluzki lub spódnice wyglądają seksownie, ale tylko wtedy, kiedy sylwetka jest bez zarzutu. Oczywiście jest sporo kobiet bez niepotrzebnych kompleksów, które zwykły ubierać się tak jak chcą, lecz w tym momencie trzeba się skupić na tych paniach, które może nie tyle mają kompleksy, co najzwyczajniej w świecie nie chcą wszystkiego pokazywać. Zatem na jakiś okres czasu schowajmy bardzo głęboko w szafach obcisłe ubrania, ponieważ nie będą już nam do niczego potrzebne w najbliższych tygodniach.

Wielokolorowe ubrania to również wspaniały pomysł. No co jak co, lecz brązowa spódnica, czarne buty oraz na ten przykład biała bluzka zdecydowanie nie są właściwą kombinacją, bo po prostu powodują w każdym przypadku nieciekawy efekt. Tzn. prezentujemy się dużo grubiej niż jest to w świecie rzeczywistym. W przypadku obuwia nie liczy się kolor, a najzwyczajniej obcas. A więc warto unikać sandałów, obuwia na niskiej podeszwie – zabierają nam wzrost, to na dodatek znacznie pogrubiają. Bardziej wskazane są http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie_Botki-273.html w naszym przypadku buty z obcasem.